۱۸۸۰،اعضای هیأت مدیره منصوریان را سرمربی کردند

اعضای هیأت مدیره منصوریان را سرمربی کردند جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال در حالی از ساعت ۱۴ دیروز آغاز شد که با اعلام عضو هیأت مدیره باشگاه، سرمربی‌گری علیرضا منصوریان در این باشگاه قطعی است. به گزارش «ورزش سه»، دیروز همچنین هواداران معترض به بهرام افشارزاده جلوی در وزارت ورزش تجمع کردند که در این […]

اعضای هیأت مدیره منصوریان را سرمربی کردند

جلسه هیأت مدیره باشگاه استقلال در حالی از ساعت ۱۴ دیروز آغاز شد که با اعلام عضو هیأت مدیره باشگاه، سرمربی‌گری علیرضا منصوریان در این باشگاه قطعی است.

به گزارش «ورزش سه»، دیروز همچنین هواداران معترض به بهرام افشارزاده جلوی در وزارت ورزش تجمع کردند که در این تجمع عده‌ای که فرصت حضور با سرپرست استقلال را پیدا کرده‌اند، با نقل قول جالبی روبه‌رو شده‌اند، افشارزاده به این تعداد از تماشاگران گفت که به خواست تماشاگران احترام گذاشته است و کار علیرضا منصوریان با استقلال تمام شده است.

هر چند افشارزاده در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه مدعی شد که قبل از جلسه هیأت مدیره تصمیمی درمورد سرمربی نمی‌شود گرفت اما مسعود معینی؛ عضو هیأت مدیره باشگاه در جمع خبرنگاران اعلام کرد که قرار بوده نام منصوریان رسانه‌ای شود.

حمله معینی به نجف‌نژاد

عضو هیأت مدیره استقلال با انتقاد از مقداد نجف‌نژاد گفت که او حق نداشته زودتر اعلام کند، منصوریان سرمربی آبی‌های پایتخت شده است، مگر او چه کاره است؟

مسعود معینی، عضو هیأت مدیره استقلال پیش از حضور در جلسه هیأت مدیره این تیم، گفت: من در جلسه هیأت مدیره از منصوریان حمایت کردم و دلایل خود را هم گفتم. او در زمان خودش موفق بوده و در نفت خودش را نشان داده است. ما از پرویز مظلومی پارسال حمایت کردیم و انتظار نداشتیم که آن حرف‌‌ها را در برنامه «۹۰» بزند. بالاخره خدایی وجود دارد. جلوی زن و بچه من فحش ناموسی داده‌اند.

او ادامه داد: آقای نجف‌نژاد دیروز مصاحبه کرده و گفته که منصوریان سرمربی شده است. نباید این کار را می‌کرد. او چه کاره است که این حرف را می‌زند؟ اگر به حرف زدن بود من خودم می‌توانستم زودتر حرف بزنم.

معینی ادامه داد: من در جلسه هیأت مدیره از منصوریان حمایت کردم اما نجف‌نژاد دروغگو می‌گوید من از منصوریان حمایت نکردم. او سال قبل نتایج خوبی گرفت و در نیم فصل دوم هم قابلیت‌های خودش را نشان داد. ما نمی‌خواهیم منصوریان را بیاوریم که او را بسوزانیم.

وی افزود: من اولین ستاره را برای استقلال آوردم و با تاج قهرمان آسیا شدم اما این نجف‌نژاد از مزرعه آمده و می‌خواهد اظهارنظر کند. او نتوانست در این دوره نماینده مجلس شود و به همین خاطر الان عصبی است.

معینی گفت: این آقایان می‌خواستند بگویند که ما منصوریان را انتخاب کردیم و برای همین مصاحبه کردند، در حالی که این طور نبود. خودم برنامه منصوریان را به خانه بردم و آن را مطالعه کردم. نمی‌دانید برخی از این بی‌انصاف‌‌ها چه توهین‌هایی به من کردند. من برنامه را خوانده‌ام و مشکلی وجود ندارد.

حمایت پاشازاده از مربیگری منصوریان در استقلال

پیشکسوت استقلال تهران با حمایت از حضور منصوریان در استقلال تأکید کرد که هیچ‌گاه دستیار منصوریان نخواهد شد، چرا که به گفته‌ او دو پادشاه در یک تیم نمی‌گنجند.

مهدی پاشازاده درباره آخرین شرایط تیم استقلال تهران گفت: آقای مظلومی سرمربی تیم استقلال تهران نتوانست نتیجه خوبی را برای این تیم کسب کند. معتقدم تیم استقلال باید رو به جوانگرایی بیاورد.

او افزود: علیرضا منصوریان گزینه بسیارخوبی برای سرمربی‌گری تیم استقلال تهران است.

بازیکن سابق تیم استقلال تهران در پاسخ به این‌که اگر منصوریان سرمربی تیم استقلال تهران شد، شما به عنوان دستیار با او همکاری خواهید کرد، بیان کرد: قطعاً چنین کاری نخواهم کرد چون در یک تیم دو پادشاه نمی‌توانند حکومت کنند.

 

پاشازاده اضافه کرد: فکر نمی‌کنم برگشت امیر قلعه‌نویی به تیم استقلال بار دیگر رخ دهد.