۱۸۸۰،رشد توان مالی مردم در گرو ساماندهی نظام اقتصادی

رشد توان مالی مردم در گرو ساماندهی نظام اقتصادی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با تأکید بر ضرورت ساماندهی نظام اقتصادی کشور، گفت: حاکم شدن نگاه توسعه محور بر تمامی ارکان نظام برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است. محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان این‌که شرایط […]

رشد توان مالی مردم در گرو ساماندهی نظام اقتصادی

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم، با تأکید بر ضرورت ساماندهی نظام اقتصادی کشور، گفت: حاکم شدن نگاه توسعه محور بر تمامی ارکان نظام برای تحقق اقتصاد مقاومتی ضروری است.

محمدرضا نجفی در گفت‌وگو با خانه ملت، با بیان این‌که شرایط کنونی کشور نیاز به تحقق اقتصاد مقاومتی را بیش از پیش نشان می‌دهد، گفت: در برهه کنونی ساماندهی نظام اقتصادی کشور بهبود وضعیت معیشت مردم را ایجاد می‌کند.

ایجاد وحدت و وفاق میان قوا رفع معضلات اقتصادی و اجتماعی را سرعت می‌بخشد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر این‌که رشد اقتصادی و رونق کشور منوط به توجه به فرمایشات مقام ومعظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی است، افزود: توجه به این مهم مقاوم‌سازی اقتصاد در برابر تکانه‌های مختلف را رقم می‌زند.

وی با بیان این‌که توجه به آسیب‌های اجتماعی نیز منوط به دقت نظر مسؤولان به خط‌مشی‌های تعیین شده از سوی رهبری است، تصریح کرد: ایجاد وحدت، وفاق و همدلی میان اجزای مختلف جامعه و ایجاد رابطه گسترده میان قوا می‌تواند رفع معضلات اقتصادی و اجتماعی را سرعت ببخشد.

نجفی با تأکید بر این‌که نگاه توسعه محور باید بر تمامی ارکان نظام حاکم باشد، تأکید کرد: نگاه متکی بر توسعه و پیشرفت می‌تواند کشور ما را به سمت و سوی رشد در تمامی جوانب هدایت کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: باید بدانیم ساماندهی نظام اقتصادی می‌تواند به رشد توان مالی مردم و کاهش معضلات اقتصادی که این روز‌ها افراد جامعه با آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کنند منجر شود.