۱۸۸۱،تبریک رییس مجلس اعلای اسلامی عراق به انتخاب لاریجانی به عنوان رییس مجلس دهم

تبریک رییس مجلس اعلای اسلامی عراق به انتخاب لاریجانی به عنوان رییس مجلس دهم رییس مجلس اعلای اسلامی عراق در تماس تلفنی با لاریجانی، انتخاب وی به عنوان رییس مجلس دهم شورای اسلامی را تبریک گفت. به گزارش خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم، رییس مجلس اعلای اسلامی عراق پیش از ظهر (پنجشنبه، […]

تبریک رییس مجلس اعلای اسلامی عراق به انتخاب لاریجانی به عنوان رییس مجلس دهم

رییس مجلس اعلای اسلامی عراق در تماس تلفنی با لاریجانی، انتخاب وی به عنوان رییس مجلس دهم شورای اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خانه ملت، حجت الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم، رییس مجلس اعلای اسلامی عراق پیش از ظهر (پنجشنبه، ۱۳ خرداد ماه) طی تماس تلفنی با علی لاریجانی، انتخاب وی را به عنوان رییس جدید مجلس تبریک گفت و از حمایت‌های او در شرایط مختلف عراق جهت برقراری آرامش سیاسی و مبارزه با تروریست‌ها تشکر کرد.

لاریجانی نیز در این گفت‌وگوی تلفنی از ابراز لطف عمار حکیم سپاسگزاری کرد و با ابراز خرسندی از پیروزی‌های مجاهدان عراق در جبهه‌های نبرد با تروریست‌ها اطمینان داد که ملت ایران در این مبارزه حق طلبانه در کنار ملت عراق خواهد بود.

رییس مجلس شورای اسلامی در پایان از نقش حکیمانه عمار حکیم در ایجاد ثبات سیاسی در عراق سپاسگزاری کرد.

دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده اعلام شد

گزارش ظریف از وضعیت سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور به وکلای ملت

دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته پیش رو اعلام شد که بر اساس آن وزیر امور خارجه گزارشی را از وضعیت سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور به نمایندگان ارایه می‌کند.

 

به گزارش فارس، دستورکار جلسات علنی مجلس در این هفته (از ۱۶ تا ۱۸ خردادماه ۹۵) اعلام شد که بر اساس آن وزیر امور خارجه با حضور در مجلس گزارشی را از وضع موجود سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور و همچنین چالش‌های موجود بر سر آن به نمایندگان ارایه می‌کند.