جواد نکونام دماسنج العربی شد!

  مدیر کل باشگاه العربی به ستایش از جواد نکونام، بازیکن جدید تیمش پرداخت و توصیف بسیار جالبی را درباره او به‌کار برد. جانفرانکو زولا، اسطوره باشگاه چلسی چندی پیش به لیگ ستارگان قطر آمد تا هدایت العربی را بر عهده بگیرد. سران باشگاه العربی هم از عملکرد نکونام بسیار راضی هستند و او را […]

 

مدیر کل باشگاه العربی به ستایش از جواد نکونام، بازیکن جدید تیمش پرداخت و توصیف بسیار جالبی را درباره او به‌کار برد.

جانفرانکو زولا، اسطوره باشگاه چلسی چندی پیش به لیگ ستارگان قطر آمد تا هدایت العربی را بر عهده بگیرد.

سران باشگاه العربی هم از عملکرد نکونام بسیار راضی هستند و او را خرید خوبی می‌دانند. احمد العبادی، مدیر کل باشگاه العربی در گفت‌و‌گویی که با روزنامه الرأی قطر داشت به ستایش از نکونام پرداخت و توصیف جالبی را درباره او به‌کار برد.

وی گفت: وقتی نکونام را جذب کردیم، به خاطر سن بالایی که داشت با انتقادهای زیادی روبه‌رو شدیم اما جواد، توانایی‌های خود را ثابت کرد. او اکنون دماسنج العربی شده است تا جایی که به خوبی می‌داند تیم به دفاع نیاز دارد یا حمله. او آهنگ بازی را به خوبی تشخیص می‌دهد. زمانی که نیاز به حفظ توپ باشد، زمانی که نیاز به سرعت دادن باشد، زمانی که نیاز به حمله باشد و یا به‌کارهای دفاعی، نکونام بسیار خوب کار می‌کند.

 

العبادی ادامه‌داد: نکونام نشان داد که خرید بسیار خوبی برای العربی بود و جواب منتقدان را با بازی‌های درخشانش داده است. جواد ثابت کرد چرا زولا اصرار داشت او را جذب کنیم. نکونام بازیکن بسیار باتجربه‌ای است و در آینده می‌تواند کمک بسیار زیادی به العربی کند.