غول‌های دکوراسیون سرزمین مد در ایران

غول‌های دکوراسیون سرزمین مد در ایران با حضور ۳ برند بین‌المللی از ایتالیا، جدید‌‌ترین دکوراسیون‌های داخلی، سرزمین مد و فشن در پایتخت ایران رونمایی شد. ARTE VENEZIANA، HENGE و TURRI برندهای سرشناس ایتالیایی هستند به ایران آمدند تا تازه‌‌‌ترین محصولات خود را در زمینه دکوراسیون داخلی در تهران به نمایش بگذارند. علاوه بر این ۳ […]

غول‌های دکوراسیون سرزمین مد در ایران

با حضور ۳ برند بین‌المللی از ایتالیا، جدید‌‌ترین دکوراسیون‌های داخلی، سرزمین مد و فشن در پایتخت ایران رونمایی شد.

ARTE VENEZIANA، HENGE و TURRI برندهای سرشناس ایتالیایی هستند به ایران آمدند تا تازه‌‌‌ترین محصولات خود را در زمینه دکوراسیون داخلی در تهران به نمایش بگذارند. علاوه بر این ۳ برند شناخته شده بین‌المللی، VALCUCINE هم به پایتخت ایران آمد تا از تازه‌‌‌ترین محصولات خود در زمینه دکوراسیون آشپزخانه رونمایی کند. برندهایی که حالا جزو سرشناس‌ترین‌های جهان در زمینه دکوراسیون داخلی به شمار می‌آیند و بیش‌تر آن‌‌ها برای خانه‌های لاکچری طراحی شده‌اند.

آن‌‌ها بخش قابل توجهی از چیدمان‌ خود را به صورت دست‌ساز و با بهترین مواد اولیه می‌سازند. البته دست ساخته‌هایی که حاصل طراحی بزرگ‌‌ترین دیزاینر‌‌ها و طراحان ایتالیا به شمار می‌روند و حالا به نمایندگی شرکت بام و افق پارس به تهران آمده‌اند تا برای مشتریان ایرانی‌ لوکس‌‌‌ترین دکوراسیون داخلی را طراحی کنند. البته همه آن‌‌ها تأکید می‌کنند که قیمت خدمات و محصولاتشان هیچ تفاوتی با بازار ایتالیا ندارد و مشتریان ایرانی هزینه اضافه‌ای نمی‌پردازند.

قصر شیشه‌ای قرن ۱۴ ایتالیا در میدان اقدسیه

یک قصر شیشه‌ای اولین تصوری است که در مواجهه با دکوراسیون ARTE VENEZIANA به ذهنتان می‌رسد. لوسترهای بزرگ با گل‌های شیشه‌ای ظریف و فرم‌هایی شبیه بال فرشتگان، کمد‌‌ها و کنسول‌های شیشه‌ای که بدنه‌ای سرشار از تزیینات و ریزه‌کاری‌های چشم‌نواز دارند و امواج نور را هزاران بار می‌شکنند و شکوه اشرافی یک قصر کوچک را مجسم می‌کنند. این تزئینات چشم‌نواز شیشه‌ای حتی روی در‌‌ها و کناره‌های مبلمان تکرار می‌شود و یک فضای مجلل را می‌سازند.

زیبایی‌شناسی ایرانی‌‌‌ها به مردمان سرزمین مد نزدیک است

دکوراسیون برند TURRI بیش‌تر از هر چیز دنیای مد و فشن را زنده می‌کند. در چیدمانی که این برند در ساختمان بام و افق پارس طراحی کرده است، احساس می‌کنید هر آن با مشهور‌‌ترین مانکن‌‌‌ها و مدل‌های صنعت مد مواجه می‌شوید. مدل‌هایی که کنار آینه‌ها یا دیوارهای چرمی فیگور گرفته‌اند و عکاس‌هایی که فلش می‌زنند! توری نام خانوادگی مؤسسان این برند ۱۰۰ ساله است. مدیرعامل فعلی این برند می‌گوید که کارشان را با مبلمان کلاسیک شروع کرده و توسعه داده‌اند و در حال حاضر یکی از مشهور‌‌ترین و بزرگ‌‌ترین برندهای لاکچری دکوراسیون در سطح جهان هستند. به اعتقاد توری، حضور در بازار ایران نشانه خوبی است، زیرا مشتریان ایرانی روحیه هنری و سلیقه زیباشناسی بالایی دارند و از این نظر به ایتالیایی‌‌‌ها بسیار نزدیکند.

مدرن اما گرم و صمیمی

گرم و صمیمی در عین زیبایی چشم‌‌نواز و هنرمندانه؛ این اولین توصیفی است که از دکوراسیون HENGE به ذهن می‌رسد. اینجا نه یک قصر است نه دکوراسیون مانکن‌ها. EMILIO DINI CIACCI مدیرفروش برند HENGE می‌گوید: ما دنیای معاصر با تمام زیبایی‌هایش را به خانه‌ها می‌بریم. از هر موادی که فکرش را کنید مانند سنگ، چوب، شیشه، چرم، پارچه و فلز برنج زیبا‌‌ترین فرم‌های هنر معاصر را می‌سازیم و در چیدمان خانه آدم‌های معاصر قرار می‌دهیم. او اضافه می‌کند: سبک این برند بیش‌تر مورد علاقه آمریکایی‌هاست. اما با این حال آن‌‌ها شعبه‌هایی در سراسر اروپا، کانادا، مکزیک، ایالات متحده آمریکا، امارات، مالزی، هنگ کنگ، انگلیس، ترکیه و حالا ایران دارند.

اقتصادی فکر نمی‌کنیم، می‌خواهیم زیباترین‌‌‌ها را عرضه کنیم

 

مدرن‌‌‌ترین آشپزخانه‌های جهان را می‌توانید در میدان اقدسیه تهران و در ساختمان بام و افق پارس ببینید. آشپزخانه‌هایی که در عین هندسی بودن و طراحی مدرن، بسیار لطیف به نظر می‌رسد و فرم‌های نرم را در ذهن تداعی می‌کند. در این فضا شما خیلی راحت می‌توانید با گرفتن دستگیره‌ای و کشیدن آن تمام آشپزخانه‌تان را پشت دیواری زیبا پنهان کنید. آشپزخانه‌هایی که با طراحی پیچیده فضای زیادی را در اختیار کاربرانشان قرار می‌دهد. اما همه چیز آن قدر هنرمندانه طراحی شده است که مخاطب در نگاه اول جز یک فضای ساده و صمیمی چیزی نمی‌بیند. IVAN CESCHIUTTI از مدیران ارشد VALCUCINE می‌گوید: ۳۵ سال پیش با ۴ نفر از دوستانش تصمیم گرفتند، آشپزخانه‌های زیبایی طراحی کنند. آشپزخانه‌هایی که جدا از فضای خانه نباشد و درست شبیه بخشی از فضای راحت نشیمن یک خانه به نظر برسد. هیچ کدام از این ۴ نفر چیزی از طراحی دکوراسیون نمی‌دانستند اما دیری نگذشت که توانستند با استخدام بزرگ‌‌ترین طراحان ایتالیا به یکی از غول‌های جهان در زمینه طراحی دکوراسیون آشپزخانه تبدیل شوند.