موفقیت ١٥٥ درصدی اینترنت بانک صادرات

موفقیت ١٥٥ درصدی اینترنت بانک صادرات در پی اقبال مشتریان از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران تعداد تراکنش‌های موفق این سامانه رشد ١٥٥ درصدی را نشان می‌دهند.   به گزارش مناقصه‌مزایده، این بانک به منظور رونق بخشی به مبادلات الکترونیکی، تسریع در انجام فعالیت‌ها و کاهش هزینه‌ها مشتریان، ارتقای کمی و کیفی خدمات […]

موفقیت ١٥٥ درصدی اینترنت بانک صادرات

در پی اقبال مشتریان از خدمات درگاه پرداخت اینترنتی بانک صادرات ایران تعداد تراکنش‌های موفق این سامانه رشد ١٥٥ درصدی را نشان می‌دهند.

 

به گزارش مناقصه‌مزایده، این بانک به منظور رونق بخشی به مبادلات الکترونیکی، تسریع در انجام فعالیت‌ها و کاهش هزینه‌ها مشتریان، ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل ارایه از طریق بسترهای الکترونیکی را در دستور کار قرارداده است. بر اساس این گزارش سامانه درگاه پرداخت الکترونیکی این بانک به دلیل قابلیت‌های بسیار بالایی که دارد امکانی را فراهم ساخته است تا کلیه دارندگان کارت‌های عضو شتاب با استفاده از مشخصات کارت بانکی خود شامل: شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد اعتبار سنجی (٢cvv) نسبت به خرید کالا و خدمات به صورت اینترنتی اقدام نمایند. که هموطنان به دلیل سادگی، سرعت و امنیت مطلوب این سامانه استقبال خوبی از خدمات آن به عمل آورده‌اند به‌گونه‌ای که گزارش عملکردی این خدمت پایان فروردین ماه بیانگر رشد ١٥٥درصدی تعداد پذیرندگان دارای تراکنش موفق نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل است.