انعقاد تفاهم‌نامه بدون راهکار اجرایی ممنوع

انعقاد تفاهم‌نامه بدون راهکار اجرایی ممنوع رییس دانشگاه تهران از ممنوع بودن انعقاد تفاهم‌نامه‌ها بدون راهکارهای اجرایی در این دانشگاه خبر داد. محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به این‌که تفاهم‌نامه‌های دانشگاه تهران با دانشگاه‌های خارجی بسیار زیاد است، گفت: در حال حاضر به دلیل بالا […]

انعقاد تفاهم‌نامه بدون راهکار اجرایی ممنوع

رییس دانشگاه تهران از ممنوع بودن انعقاد تفاهم‌نامه‌ها بدون راهکارهای اجرایی در این دانشگاه خبر داد.

محمود نیلی احمد آبادی رییس دانشگاه تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به این‌که تفاهم‌نامه‌های دانشگاه تهران با دانشگاه‌های خارجی بسیار زیاد است، گفت: در حال حاضر به دلیل بالا بودن این تفاهم‌نامه‌ها نمی‌توانیم آماری از میزان اجرایی شدن آن‌ها ارایه دهیم.

نیلی احمدآبادی تأکید کرد: اکنون به‌طور جدی به دنبال اجرایی‌سازی تفاهم‌نامه‌های دانشگاه تهران هستیم و در این دانشگاه بدون این‌که راهکار اجرایی پیش‌بینی کنیم تفاهم‌نامه‌ای منعقد نمی‌شود.

رییس دانشگاه تهران افزود: دانشگاه تهران هم مانند بسیاری از دانشگاه‌های کشور مسیر انعقاد تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی را در پیش گرفته گرچه این دانشگاه در این عرصه نسبت به دیگر دانشگاه‌های کشور سابقه طولانی‌تری دارد.

 

گفتنی است؛ با وجود تمام این برنامه‌ریزی‌‌ها دانشگاه تهران نیز همچنان تفاهم‌نامه‌هایی دارد که هنوز به مرحله اجرا نرسیده و رییس این دانشگاه معتقد است برخی تفاهم‌نامه‌های دانشگاه در زمان تحریم متوقف شده که به دنبال اجرایی‌سازی آن‌ها هستند.