مشارکت گسترده انتخاباتی در اعتماد سرمایه‌گذاران مؤثر خواهد بود

نماینده مردم ایذه و باغملک با بیان این که کم کردن تنش‌ها می‌تواند در تشویق سرمایه‌گذاران خارجی مؤثر باشد، گفت: مشارکت بیش‌تر در انتخابات ضمن این که نشان‌دهنده ثبات بیش‌تر و امنیت در کشور است می‌تواند در جذب سرمایه‌های خارجی و اعتماد سرمایه‌گذاران مؤثر باشد. به گزارش ایسنا، حجت‌ا… درویش‌پور، اظهار کرد: یکی از مسایلی […]

نماینده مردم ایذه و باغملک با بیان این که کم کردن تنش‌ها می‌تواند در تشویق سرمایه‌گذاران خارجی مؤثر باشد، گفت: مشارکت بیش‌تر در انتخابات ضمن این که نشان‌دهنده ثبات بیش‌تر و امنیت در کشور است می‌تواند در جذب سرمایه‌های خارجی و اعتماد سرمایه‌گذاران مؤثر باشد.

به گزارش ایسنا، حجت‌ا… درویش‌پور، اظهار کرد: یکی از مسایلی که باعث شده انقلاب پیشتاز بوده و تداوم پیدا کند، حمایت‌های مردم در همه ابعاد به ویژه در انتخابات است و میزان مشارکت مردم در انتخابات نشان‌دهنده علاقه مردم به فعالیت‌های سیاسی در کشور است.

وی تأکید کرد: در واقع هرچه مردم استقبال بیش‌تری کنند مهر تأییدی بر علاقه‌مندی آن‌‌ها به نظام سیاسی کشور است و از طرفی حضور مردم در صحنه انتخابات به نوعی مبارزه با استکبار جهانی است که همیشه درصدد بودند تا انقلاب را با ناکامی رو به رو کنند.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که مشارکت بالا در انتخابات نشان می‌دهد روحیه انقلابی در مردم وجود دارد، تصریح کرد: بنابراین همین که مردم بیش‌تر در صحنه انقلاب باشند دشمن می‌فهمد که مردم در همه ابعاد مواظب حرکت‌های دشمنان و همین‌طور مواظب انقلاب هستند. در نتیجه با حضور پای صندوق‌های رأی هم موجب افزایش مشارکت خواهند شد، انقلاب بیمه شده و دشمنان مأیوس می‌شوند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس در ادامه با اشاره به این که مشارکت بیش‌تر نشان‌دهنده ثبات بیش‌تر در حکومت است، گفت: قطعاً این مسأله می‌تواند در جلب اعتماد و جذب سرمایه‌گذاران خارجی مؤثر باشد ضمن این که ثابت می‌کند مردم پشت سر حکومت، نظام و دولت هستند و سرمایه‌گذاران خارجی نیز این احساس را خواهند داشت که سرمایه‌شان را در جای امن به‌کار می‌گیرند.

 

درویش‌پور همچنین اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در حالی موفق انجام می‌شود که ما هم بتوانیم زمینه‌های حضور سرمایه‌گذاران را تسهیل کرده و ایرادات غیرضروری را کاهش دهیم و تاجایی که امکان دارد با کاهش تنش‌ها به تشویق سرمایه‌گذاران خارجی کمک کنیم.