مدیران برای حل مشکل اقتصاد از تنبلی خارج شوند

مدیران برای حل مشکل اقتصاد از تنبلی خارج شوند عضو هیأت رییسه مجلس با بیان این‌که این تعداد جوانان بیکار در جامعه زیبنده کشور نیست، گفت: امروز معیشت مردم دچار اختلال شده و رکود، وقفه‌ای جدی در تولید کشور ایجاد کرده است. اکبر رنجبرزاده، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، […]

مدیران برای حل مشکل اقتصاد از تنبلی خارج شوند

عضو هیأت رییسه مجلس با بیان این‌که این تعداد جوانان بیکار در جامعه زیبنده کشور نیست، گفت: امروز معیشت مردم دچار اختلال شده و رکود، وقفه‌ای جدی در تولید کشور ایجاد کرده است.

اکبر رنجبرزاده، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی کشور، گفت: آن‌چه که دولت به عنوان دستاورد عملکرد خود طی ۳ سال گذشته از آن یاد می‌کند کاهش تورم به ۱۰ درصد است اما در واقع در این مدت حرکت و تحرکی وجود نداشته که بخواهد تورمی داشته باشد.

وی افزود: وقتی که ماشین اقتصادی دولت متوقف باشد خود به خود رکود بر اقتصاد کشور حاکم می‌شود و این رکود باعث شده تا وقفه‌ای جدی عرصه تولید و اشتغال در کشور ایجاد شود.

عضو هیأت رییسه مجلس اظهار داشت: کاهش تورم تا مرحله‌ای قابل دفاع بود اما ادامه این سکون و رکود در اقتصاد آسیب‌زاست و‌ ای‌کاش ما یک تورم نسبی داشتیم اما ماشین اقتصادی دولت در حرکت بود.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: اکنون اعلام می‌شود که ماشین اقتصادی دولت دچار نقص فنی نیست اما این نبود نقص فنی به خاطر این است که این ماشین حرکتی ندارد و نبود تورم به قیمت ثابت ماندن امور مالی دولت است.

وی افزود: امیدوارم اقتصاد مقاومتی در کشور با نگاه عمیق پیگیری شود و به نتیجه مطلوب برسد اما آن‌چه که باید گفت این است که تا به امروز رضایتی در این حوزه حاصل نشده و دولت باید چالش‌‌ها و مشکلات را احصا کند و مجلس نیز قطعا با دولت در این حوزه همکاری خواهد کرد.

 

عضو هیأت رییسه مجلس در پایان گفت: این همه جوان بیکار زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست. معیشت مردم امروز دچار اختلال شده و ایراد جدی به آن وارد است و حل این مشکل نیازمند یک جهاد اقتصادی و جهاد مدیریتی است و مدیران ما باید از تنبلی و سستی خارج شوند.