زنگ هشدار نسبت به وضعیت تولید در کشور روز به روز بلندتر می‌شود

یوسفیان‌ملا   نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان، گفت: زنگ هشدار نسبت به وضعیت تولید در کشور روز به روز بلندتر می‌شود. به گزارش خانه ملت، عزت ا… یوسفیان ملا با تأکید بر ضرورت تزریق منابع کارآمد به بخش تولید، گفت: تمامی کارشناسان متفق‌القول […]

یوسفیان‌ملا

 

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان، گفت: زنگ هشدار نسبت به وضعیت تولید در کشور روز به روز بلندتر می‌شود.

به گزارش خانه ملت، عزت ا… یوسفیان ملا با تأکید بر ضرورت تزریق منابع کارآمد به بخش تولید، گفت: تمامی کارشناسان متفق‌القول می‌دانند که نبود منابع مالی بسیاری از واحدهای تولیدی ما را به آستانه نابودی کشانده است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که مشکل بنگاه‌های تولیدی به تمامی بخش‌های کشور تسری پیدا کرده است، افزود: متأسفانه درگیر شدن واحدهای تولیدی کشور با رکود اشتغال و دیگر موضوعات اقتصادی کشور را با مشکلات عدیده مواجه کرده است.

تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی به علت نداشتن تنخواه‌گردان و منابع مالی، تصریح کرد: تزریق منابع مالی به واحدهای تولیدی می‌تواند علاوه بر رشد تولید با هدف صادرات اشتغال کشور را نیز ساماندهی کند.

وی با بیان این‌که یک پایه تحقق اقتصاد مقاومتی افزایش تولید ملی از بعد کیفی و کمی است، گفت: ارایه منابع ارزان قیمت به واحدهای تولیدی در کشور می‌تواند رشد اقتصادی ما را منجر شود.

هشدار نسبت به تعطیلی تولید در کشور

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تأکید بر این‌که متأسفانه بسیاری از واحدهای تولیدی ما در حال حاضر با کم‌تر از ۳۰ درصد قابلیت خود ادامه کار می‌دهند، افزود: مشکل سرمایه در گردش باید با تدابیر ویژه و همچنین آینده نگری مرتفع شود زیرا عواید آن در جامعه محسوس خواهد بود.

یوسفیان‌ملا با بیان این‌که ارایه تسهیلات کارآمد به تولید برای رشد کشور و خروج از بحران رکود ضروری است، تصریح کرد: ورود بانک‌ها به موضوع تسهیلات‌دهی به واحدهای تولیدی با نرخ سود پایین یک اقدام مثبتی است که می‌تواند به آینده روشن آن امیدوار بود.

وی ادامه داد: در حال حاضر بخش تولید ما به عنوان بخش درگیر با مشکلات اقتصادی، اشتغال و بسیاری از شاخص‌های رشد کشور را در حیطه خود قرارداده است.

 

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: باید بدانیم تنها پل میان بر برای تحقق این مهم ارایه تسهیلات ارزان قیمت به واحدهای تولیدی با هدف رشد تولید ملی است.