دو شماره موبایل انقلابی همراه اول به مزایده گذاشته شد

  شرکت مخابرات ایران از مزایده دو شماره موبایل اپراتور همراه اول با عنوان شماره‌های تقویمی انقلاب، خبر داد. به گزارش مهر، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: در میان شماره تلفن‏‌های رند همراه اول که به مناسبت دهه فجر روی سایت این شرکت قرار گرفته است، دو شماره تلفن انقلابی به قیمت پایه ۵ میلیون […]

 

شرکت مخابرات ایران از مزایده دو شماره موبایل اپراتور همراه اول با عنوان شماره‌های تقویمی انقلاب، خبر داد.

به گزارش مهر، شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: در میان شماره تلفن‏‌های رند همراه اول که به مناسبت دهه فجر روی سایت این شرکت قرار گرفته است، دو شماره تلفن انقلابی به قیمت پایه ۵ میلیون تومان و ۷ میلیون تومان به مزایده گذاشته شده ‏است.

این خطوط که با عنوان شماره‌های تقویمی به مخاطبان پیامک شده است، عدد سال و روز پیروزی انقلاب اسلامی را با کد ۰۹۱ به همراه دارند. قیمت پایه این شماره ‏‌ها (۹۱۱۳۵۷۱۱۲۲ و دیگری ۹۱۲۲۱۱۱۳۵۷) ۵ و ۷ میلیون تومان پیشنهاد شده است.

البته ممکن است در زمان خرید این دو خط تلفن همراه به مبالغی بیش از این خریداری شوند.

در بخشی از سایت شرکت همراه اول، تعداد محدودی شماره تلفن رند دیگر وجود دارد که قیمت هر یک از حدود ۵۰۰هزار تا ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان بسته به رند بودن آن‌ها به حراج گذاشته شده است. به گفته همراه اول، این حراج تا پایان امروز ۲۵بهمن ‏ماه برای همه کدهای همراه اول از جمله ۹۱۳، ۹۱۸، ۹۱۷ و… ادامه دارد.

 

پیش از این نیز همواره شماره تلفن‏‌های رند مشتری‌های زیادی داشته‌اند که این بار همراه اول در سالروز سی‌وهفتمین روز پیروزی انقلاب این شماره تلفن‏های تقویمی را به حراج گذاشته است.