بهبود فضای کسب و کار شرکت‌های سپرده‌گذاری؛ محور اصلی ۲۰ACG

بهبود فضای کسب و کار شرکت‌های سپرده‌گذاری؛ محور اصلی ۲۰ACG مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهار و تسویه وجوه (سمات)، محور اصلی برگزاری بیستمین مجمع عمومی نهادهای ثبت، سپرده‌گذاری، تسویه و پایاپای آسیا – اقیانوسیه (ACG) را بهبود فضای کسب و کار در شرکت‌های سپرده‌گذاری اعلام کرد. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی سمات، محمدرضا محسنی […]

بهبود فضای کسب و کار شرکت‌های سپرده‌گذاری؛ محور اصلی ۲۰ACG

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهار و تسویه وجوه (سمات)، محور اصلی برگزاری بیستمین مجمع عمومی نهادهای ثبت، سپرده‌گذاری، تسویه و پایاپای آسیا – اقیانوسیه (ACG) را بهبود فضای کسب و کار در شرکت‌های سپرده‌گذاری اعلام کرد.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی سمات، محمدرضا محسنی که در سمینار آموزشی ACG در شهر هوشی مینه ویتنام سخنرانی می‌کرد، گفت: سرعت پیشرفت قاره‌های آسیا و اقیانوسیه در سال‌های اخیر بسیار چشمگیر بوده که این امر امیدواری‌ها را برای توسعه فعالیت‌های همه جانبه کشورهای عضو ACG افزایش داده است.

وی اظهارداشت: اعضای ACG ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی دارند و می‌توانند با بهره‌گیری از نبوغ و خلاقیت متخصصان خود، جهش خوبی در عصر ارتباطات و اطلاعات داشته باشند.

محسنی با بیان این‌که تهران برای نخستین بار میزبان مجمع عمومی ACG خواهد بود، افزود: همکاری و مشارکت شرکت‌های سپرده‌گذاری عضو این نهاد بین‌المللی برای بهبود فضای کسب و کار از مهم‌ترین اهداف برگزاری بیستمین مجمع عمومی نهادهای ثبت، سپرده‌گذاری، تسویه و پایاپای آسیا و اقیانوسیه خواهد بود.

مدیرعامل سمات ادامه داد: جدید‌ترین دستاورد‌ها و تجربیات کشورهای عضو در ACG20 مطرح خواهد شد که به‌طور حتم می‌تواند همکاری و تعامل میان اعضای این نهاد بین‌المللی را افزایش دهد.

محسنی با قدردانی از ویتنام برای برگزاری هجدهمین دوره سمینار آموزشی ACG گفت: در این دوره اطلاعات گرانبهایی در خصوص فراهم‌سازی کانال‌های الکترونیکی ارایه خدمات به مشتریان تا مدیریت ریسک شرکت‌های سپرده‌های برای اعضا طراحی شده است که شرکت‌کنندگان می‌توانند تجارب و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.

وی در پایان از تمامی اعضای مجمع عمومی نهادهای ثبت، سپرده‌گذاری، تسویه و پایاپای آسیا – اقیانوسیه (ACG) دعوت کرد تا در بیستمین دوره این مجمع که اواسط آذرماه امسال در تهران برگزار می‌شود، حضور یابند.

نمایندگان شرکت سپرده‌گذاری مرکزی علاوه بر ارایه آخرین دستاورهای این شرکت در دوره آموزشی ویتنام، حضور فعالی در کمیته‌های مختلف ACG داشتند.

 

بیستمین مجمع عمومی نهادهای ثبت، سپرده‌گذاری و تسویه و پایاپای آسیا – اقیانوسیه (ACG) اواسط آذرماه امسال به میزبانی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در تهران برگزار خواهد شد.