اعطای تسهیلات خرید خودرو به مددجویان کمیته امداد

اعطای تسهیلات خرید خودرو به مددجویان کمیته امداد بانک سینا در راستای ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی و کمک به رفع تنگناهای معیشتی مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره)، نسبت به اعطای تسهیلات خرید خودروی حمل بار و مسافر اقدام می‌نماید. به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک سینا، این بانک در راستای اهتمام به رفع محدودیت‌های اقتصادی مددجویان […]

اعطای تسهیلات خرید خودرو به مددجویان کمیته امداد

بانک سینا در راستای ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی و کمک به رفع تنگناهای معیشتی مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره)، نسبت به اعطای تسهیلات خرید خودروی حمل بار و مسافر اقدام می‌نماید.

به گزارش مناقصه‌مزایده از روابط‌عمومی بانک سینا، این بانک در راستای اهتمام به رفع محدودیت‌های اقتصادی مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) و کمک به توسعه شبکه حمل و نقل روستایی، تاکنون نسبت به اعطای ۴۱۶ مورد تسهیلات خرید خودرو جهت حمل بار و مسافر در روستا‌ها به مبلغ ۶۳ میلیارد ریال اقدام کرده است.

این بانک همچنین به منظور کمک به توسعه اشتغال در مناطق کم‌تر توسعه یافته کشور در چارچوب تفاهم‌نامه‌های همکاری امضا شده با استانداری‌ها و بنیاد علوی نسبت به اعطای تسهیلات استغالزایی اقدام می‌نماید که تاکنون با تصویب ۳۹ مورد طرح در استان‌های لرستان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، کردستان، کرمان (قلعه گنج)، سیستان و بلوچستان و ایلام به مبلغ بیش از ۲۷۷ میلیارد ریال زمینه را برای اشتغال ۴۸۰ نفر ایجاد کرده است.

 

بانک سینا اقدامات گسترده‌ای را در زمینه ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی آغاز کرده که ساخت مدرسه در منطقه قلعه گنج کرمان و اهدای دو دستگاه آمبولانس به مردم شهرستان‌های قلعه گنج و راز(خراسان شمالی)، امضای تفاهم‌نامه با ۱۶ استانداری کشور جهت حمایت از طرح‌های اشتغالزا، امضای تفاهم‌نامه با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی در همین راستا صورت گرفته است.