ورود چین به پارک علم و فن‌آوری پردیس

ورود چین به پارک علم و فن‌آوری پردیس معاون کنگره ملی خلق چین با ابراز تمایل برای همکاری در توسعه فاز سوم پارک فن‌آوری پردیس، حضور شرکت‌های دارای فن‌آوری بالای چینی در فاز سوم این پارک را محتمل دانست. به گزارش ایرنا، ونگ ژن (Wang Zhan) بازدید از پارک فن‌آوری پردیس ضمن ابراز علاقه‌مندی به […]

ورود چین به پارک علم و فن‌آوری پردیس

معاون کنگره ملی خلق چین با ابراز تمایل برای همکاری در توسعه فاز سوم پارک فن‌آوری پردیس، حضور شرکت‌های دارای فن‌آوری بالای چینی در فاز سوم این پارک را محتمل دانست.

به گزارش ایرنا، ونگ ژن (Wang Zhan) بازدید از پارک فن‌آوری پردیس ضمن ابراز علاقه‌مندی به همکاری با شرکت‌های عضو پارک فن‌آوری پردیس افزود: پارک فن‌آوری پردیس در تراز بالایی قرار دارد و از استانداردهای بالایی برخوردار است.

رییس آکادمی علوم اجتماعی شانگ‌های، بیان کرد: آکادمی علوم اجتماعی چین از سال ۱۹۹۵ در شانگهای چین واقع شده و از طرفی پارک‌های فن‌آوری چین که تعداد آن‌ها به ۵۴ پارک با فن‌آوری بالا می‌رسد نیز در نقاط مختلفی از چین تأسیس شده‌اند، بنابراین ظرفیت‌ همکاری‌های متعددی با پارک فن‌آوری پردیس وجود خواهد داشت.

 

بنابراین گزارش، طبق تفاهم‌نامه منعقد شده بین معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری ایران و وزارت علوم و فن‌آوری جمهوری خلق چین، شرکت‌های با فن‌آوری بالای چینی در فاز سوم پارک فن‌آوری پردیس به صورت مستقل با همکاری شرکت‌های ایرانی مستقر خواهند شد.