بانک‌ها هزینه مسایلی را می‌پردازند که به وظیفه ذاتی آن‌‌ها مربوط نیست

قائم مقام بانک انصار بانک‌ها هزینه مسایلی را می‌پردازند که به وظیفه ذاتی آن‌‌ها مربوط نیست قائم‌مقام بانک انصار طی سخنانی در جمع مدیران بانک، به موقعیت بانک‌ها در افکار عمومی اشاره‌ کرد و گفت: متأسفانه بانک‌ها هزینه مسایلی را می‌پردازند که به وظیفه ذاتی آن‌‌ها مربوط نیست. وی افزود: بنگاه‌های پولی وظایف مشخصی دارند […]

قائم مقام بانک انصار

بانک‌ها هزینه مسایلی را می‌پردازند که به وظیفه ذاتی آن‌‌ها مربوط نیست

قائم‌مقام بانک انصار طی سخنانی در جمع مدیران بانک، به موقعیت بانک‌ها در افکار عمومی اشاره‌ کرد و گفت: متأسفانه بانک‌ها هزینه مسایلی را می‌پردازند که به وظیفه ذاتی آن‌‌ها مربوط نیست. وی افزود: بنگاه‌های پولی وظایف مشخصی دارند و برخی از افراد و گروه‌ها درسطح عمومی کشور، به‌طور عمد یا سهو، با نسبت دادن انبوهی از نیاز‌ها به وظایف بانک‌ها احساسات دیگران را برعلیه آن‌‌ها بر می‌انگیزانند.

 فروتن در ادامه ضمن اشاره به موضوع نرخ سود و تجهیز منابع گفت: امسال، نرخ سود بازهم به‌طورحتم کاهش می‌یابد و بانک انصار براساس سیاست تبعیت از مبادی قانونی خود را برای اجرای تصمیمات مربوط‌ به آن آماده می‌کند.

وی افزود: ما به‌دنبال طرح‌های تأمین و مصرف بهینه منابع خود هستیم که منابعی پایدار، مشتریانی وفادار و فعالیت‌هایی اساسی را میسر کند و ضمن دادن اطمینان به‌کار بانک به بهبود و توسعه اقتصاد کشور نیز کمک کند.

 

قائم‌مقام مدیرعامل بانک انصار در پایان ضمن اشاره به شرایط حساس کشور پس از برجام، از توانمندسازی منابع انسانی، مدیریت کسب‌وکار رقابتی و استفاده از نرم‌افزارهای ایجادکننده مزیت‌رقابتی به‌عنوان سیاست‌های راهبردی درراستای رسیدن به اهداف بانک انصار یاد کرد.