عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت دو میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد

ابوترابی عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت دو میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت دو میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد و اگر برخورد قاطعی از خود نشان ندهیم، سایر کشور‌ها نیز این رویه را ادامه خواهند […]

ابوترابی

عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت دو میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم برخورد مناسب با آمریکا در خصوص برداشت دو میلیارد دلار سبب گستاخی کانادا شد و اگر برخورد قاطعی از خود نشان ندهیم، سایر کشور‌ها نیز این رویه را ادامه خواهند داد.

به گزارش خانه ملت، ابوالفضل ابوترابی با بیان این‌که یک رویه‌ای خلاف قوانین بین‌المللی شروع شده است، اظهار داشت: در این رویه غلط، کشور آمریکا و کانادا صرفاً بنا بر رای محاکم داخلی، اموال سایر کشور‌ها را مصادره می‌کنند.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر این رویه ادامه پیدا کند، به این معناست که کشورهای قدرتمند خودشان همه کار‌ها را انجام می‌دهند و این با عدالت سازگار نیست و اجحاف در حق کشورهای ضعیف‌تر است.

وی افزود: متأسفانه به دلیل عدم واکنش انقلابی و مناسبی که مورد نظر مقام معظم رهبری در مقابل برداشت دو میلیارد دلار توسط آمریکا، سبب شد تا بقیه کشورهای جهان نیز گستاخ بشوند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گستاخی این کشور‌ها سبب شده است تا باز هم این کار را انجام دهند که نمونه بارز آن بعد آمریکا، اقدام دولت کانادا است.

 

ابوترابی گفت: مطمئناً اگر بازهم روحیه انقلابی از خود نشان ندهیم سایر کشور‌ها نیز همین کار را انجام می‌دهند. باید با آمریکا با قاطعیت برخورد کنیم تا سایر کشور‌ها حساب کار دستشان بیاید.