کاوه رضایی استقلال و پرسپولیس را دور می‌زند؟

بازی با افکار عمومی برای رسیدن به اروپا کاوه رضایی استقلال و پرسپولیس را دور می‌زند؟ در آب نمک خواباندن تیم‌های پرسپولیس و استقلال برای مهاجم سابق ذوب‌آهن گویا به اتمام رسیده و این بازیکن قصد حضور در تیم‌های خارجی را دارد. به گزارش فارس، با شروع فصل نقل و انتقالات بازارگرمی هر ساله تعدادی […]

بازی با افکار عمومی برای رسیدن به اروپا

کاوه رضایی استقلال و پرسپولیس را دور می‌زند؟

در آب نمک خواباندن تیم‌های پرسپولیس و استقلال برای مهاجم سابق ذوب‌آهن گویا به اتمام رسیده و این بازیکن قصد حضور در تیم‌های خارجی را دارد.

به گزارش فارس، با شروع فصل نقل و انتقالات بازارگرمی هر ساله تعدادی از بازیکنان فوتبال به اوج خود رسید و شاهد هستیم که در این میان هر روز در رسانه‌ها صحبت از قرمز و آبی شدن یک بازیکن به گوش می‌رسد.

در جدید‌ترین موضوع بحث حضور کاوه رضایی به پرسپولیس و یا حتی استقلال در صدر اخبار نقل و انتقالاتی قرار گرفته و هر روز صحبت از این به میان می‌آید که این بازیکن با یکی از این دو تیم قرارداد امضا خواهد کرد. هر چند که به نظر می‌رسد این انتظار تنها یک انتظار بیهوده خواهد بود.

فرهنگ غلط نقل و انتقالات هر سال وارد دوران جدیدی می‌شود به‌طوری که شاهد هستیم بازارگرمی و بازی‌های رسانه‌ای برخی از بازیکنان وارد فازهای جدید و عجیب‌تری می‌شود. به‌طوری که امسال در خصوص بازیکنی مثل کاوه رضایی این موضوع به عینه مشاهده شد.

شاید باید این مسأله را به مشاوره‌های غلطی که به برخی از بازیکنان داده می‌شود، ربط داد چرا که بازیکنان با این کار‌ها تنها قصد دارند قیمت خود را در بازار مکاره نقل و انتقالات بالا و بالاتر ببرند.

کاوه رضایی که کسی در توانایی‌های فنی او شکی ندارد بیش‌تر از یک هفته است که باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال را به نوعی سر کار گذاشته و با هر دو باشگاه علاوه بر مذاکره‌کردن به نظر می‌رسد آن‌ها را در آب نمک خوابانده تا منتظر باشد پیشنهاد خارجی خوبی به دستش برسد که به نظر می‌رسد این پیشنهاد خارجی به دست این بازیکن رسیده و همین مسأله باعث شد تا او قید حضور در سرخابی‌های پایتخت را بزند و به دنبال لژیونر شدن باشد.

شواهد و قرائن موجود نشان می‌دهد که کاوه رضایی با پیشنهادی از سوی یکی از کشورهای خارجی روبه‌رو شده و به همین دلیل قید حضور در تیم‌های ایرانی را زده و به فکر رفتن به خارج از کشور است و این در حالی است که طبق اخبار تأیید نشده کی‌روش از بازیکنان تیم ملی خواسته تا به جای حضور در تیم‌های ایرانی راهی تیم‌های خارجی شوند تا شانس بیش‌تری برای حضور در تیم ملی داشته باشند و همین موضوع باعث شده تا بازیکنان سودای رفتن به خارج از کشور را در سر بپرورانند.

این مسایل نشان می‌دهد که به احتمال فراوان کاوه رضایی نه در پرسپولیس و نه حتی در استقلال حاضر نخواهد شد و قصد دارد فوتبال خود را در خارج از کشور دنبال کند.

 

مسأله‌ای که البته باید گفت مقصر اصلی آن باشگاه‌هایی هستند که بی‌جهت چنین بازیکنانی را بزرگ می‌کنند به حدی که دیگر خودشان هم نمی‌توانند در جذب این نفرات موفق عمل کنند. سابقه نقل و انتقالات نشان داده هرگاه دو تیم پرسپولیس و استقلال دست روی یک بازیکن گذاشته‌اند هم بازار را علیه هم خراب کرده‌اند و هم بازیکن مورد نظر را بیش از آن‌چه ظرفیتش است، بزرگ کرده‌اند و معمولاً چنین بازیکنی جذب هر تیمی ‌شود، نمی‌تواند کارآیی لازم را داشته باشد. حالا پرسپولیس و استقلال مانده‌اند و جای خالی نقطه ضعفی که می‌خواستند با کاوه رضایی پر کنند. بازیکنی با این همه هیاهو و ۶ گل زده در فصل قبل!