طرح‎های حمایتی بانک سینا در مناطق محروم

طرح‎های حمایتی بانک سینا در مناطق محروم در راستای ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی و رفع محرومیت‌زدایی در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته یک دستگاه آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به بیمارستان شهدای قلعه‌گنج از توابع استان کرمان اهدا شد. به گزارش مناقصه‌مزایده، در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه در راستای کمک به تجهیز مراکز درمانی شهرستان قلعه گنج، طی […]

طرحهای حمایتی بانک سینا در مناطق محروم

در راستای ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی و رفع محرومیت‌زدایی در مناطق کم‌تر توسعه‌یافته یک دستگاه آمبولانس اهدایی کارکنان بانک سینا به بیمارستان شهدای قلعه‌گنج از توابع استان کرمان اهدا شد.

به گزارش مناقصه‌مزایده، در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه در راستای کمک به تجهیز مراکز درمانی شهرستان قلعه گنج، طی مراسمی با حضور مهندس پیشرو مدیرعامل بانک، فرماندار، امام جمعه، مسؤولان و معتمدین محلی، هنرمندان و اهالی شریف منطقه قلعه‌گنج در ضیافت افطار این شهرستان، کلید یک دستگاه آمبولانس اهدایی از سوی کارکنان بانک سینا به بیمارستان شهدای شهرستان قلعه گنج، اهداء شد.

مهندس پیشرو در مراسم تحویل آمبولانس اهدایی به مردم شهرستان قلعه‌گنج، با اشاره به مسؤولیت‌های اجتماعی این بانک گفت: رفع محرومیت و کمک به توانمند‌سازی مناطق کم‌تر توسعه یافته و ورود بانک به طرح‌های حمایتی از برنامه‌ها و فعالیت‌های اخیر این بانک می‌باشد که در همین راستا و کمک به توسعه و ارتقای آموزش در این منطقه یک باب مدرسه ۶ کلاسه با زیربنای ۳هزار متر مربع با ۴۷۰ متر فضای آموزشی، اداری و آزمایشگاه در بخش چاه خداداد احداث و در آخرین مراحل تکمیل آن قرار دارد که به زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

 

بنا بر همین گزارش پیشتر نیز کارکنان بانک سینا با کمک‌های خود زمینه تهیه یک دستگاه آمبولانس جهت اهدا به مردم شهرستان راز از توابع استان خراسان شمالی را نیز فراهم کرده‌اند. همچنین در نظر است که در آینده‌ای نزدیک نیز یک دستگاه آمبولانس با کمک‌های کارکنان بانک سینا به بنیاد بیماری خاص انجمن ‌ای‌بی ‌اهدا شود.