منتظر عزل مدیران متخلف با فیش‌های رقم‌های میلیونی هستیم

دادستان کل کشور منتظر عزل مدیران متخلف با فیش‌های رقم‌های میلیونی هستیم دادستان کل کشور با اشاره به موضوع فیش‌های مطرح شده در رسانه‌ها و تأکید رییس‌جمهور در برخورد با مدیران متخلف، گفت: منتظر عزل مدیرانی هستیم که تخلف آن‌ها اثبات می‌شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام محمدجعفرمنتظری در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با […]

دادستان کل کشور

منتظر عزل مدیران متخلف با فیش‌های رقم‌های میلیونی هستیم

دادستان کل کشور با اشاره به موضوع فیش‌های مطرح شده در رسانه‌ها و تأکید رییس‌جمهور در برخورد با مدیران متخلف، گفت: منتظر عزل مدیرانی هستیم که تخلف آن‌ها اثبات می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام محمدجعفرمنتظری در حاشیه مراسم روز جهانی مبارزه با مواد مخدر درباره برخورد دستگاه قضا با فیش‌های حقوقی مدیران که رقم‌های میلیونی در آن‌ها مشاهده می‌شود، افزود: متأسفانه فیش‌های حقوقی ابزاری برای جناح‌بندی‌های سیاسی شده است. دولت و قوه‌قضاییه بر آن هستند که با این موضوع به‌طور جدی برخورد کنند.

وی گفت: انتظار از دولت این است که با مدیران خود در دریافت مبالغ میلیونی برخورد کند، همان‌طور که رییس‌جمهور گفته ما منتظریم تا ببینیم چند نفر از مدیرانی که با اسناد و مدارک متقن تخلفشان ثابت می‌شود، عزل خواهند شد.

دادستان کل کشور خطاب به مردم افزود: از مردم فهیم ایران نیز توقع دارم که با این مسأله نباید جناحی و سیاسی برخورد کنند. متأسفانه در حال حاضر یک جناح فیش‌های جناح دیگر را منتشر کرده و با استفاده از این حربه اقدام به کوبیدن جناح مقابل می‌کند.

وی گفت: قطعاً مقامات عالی نظام در حل این مسأله عزم جدی دارند تا شاهد تبعیض در جامعه نباشیم، زیرا وجود چنین مسایلی اعتماد مردم را نشانه می‌گیرد.

منتظری در ادامه درباره برخورد دستگاه قضا با دانه‌درشت‌‌ها نیز گفت: این افراد لایه‌های مختلفی را برای خود ایجاد کرده‌اند که دسترسی به آن‌ها را مشکل می‌کند. امیدواریم بتوانیم با هماهنگی سایر کشور‌ها این افراد را شناسایی و با آن‌ها برخورد مناسب صورت گیرد.

 

دادستان کل کشور در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره اصلاح قانون اعدام قاچاقچیان نیز گفت: در خصوص اصلاح مواد قانون مبارزه با مواد مخدر تا زمانی که قانون اصلاح نشده، ما باید تابع قوانین موجود باشیم. در صورتی که نیاز به اصلاح این روند باشد، این اتفاق رخ می‌دهد. آمادگی داریم تا پیشنهادات تمام کارشناسان و مسؤولان امر را در این خصوص دریافت کرده و در اصلاح قانون فعلی به‌کار ببندیم.