حکیمی‌پور:مطهری در لیست اصلاح‌طلبان حضور دارد

  دبیرکل حزب اراده ملت ایران (حاما) اظهار کرد: به دلیل مواضع شفاف و روشن مطهری، او در لیست اصلاح‌طلبان حضور دارد. به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور با اشاره به برگزاری جلسات مختلف اصلاح‌طلبان برای تعیین لیست نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی و با توجه به ضرباتی که اصلاح‌طلبان از افراد […]

 

دبیرکل حزب اراده ملت ایران (حاما) اظهار کرد: به دلیل مواضع شفاف و روشن مطهری، او در لیست اصلاح‌طلبان حضور دارد.

به گزارش ایسنا، احمد حکیمی‌پور با اشاره به برگزاری جلسات مختلف اصلاح‌طلبان برای تعیین لیست نهایی کاندیداهای انتخابات مجلس، خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی و با توجه به ضرباتی که اصلاح‌طلبان از افراد غیرتشکیلاتی و بدون سبقه اصلاح‌طلبی خورده‌اند، تمام تأکیدمان بر اصالت لیست نهایی است.

وی با بیان این‌که معتقدیم ضمن حفظ وحدت باید با حامیان دولت به لیست مشترکی برسیم، اظهار کرد: در شورای ائتلاف اصلاح‌طلبان بر مرزهایی که اصول اساسی اصلاح‌طلبان بر مبنای آن‌ها تبیین شده است، تأکید داریم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: تأکیدمان بر این است که در لیست نهایی هویت و اصالت جریان اصلاح‌طلبی خدشه‌دار نشود و این گونه نباشد که در لیستی که به عنوان لیست وحدت منتشر می‌شود، افرادی جا خوش کرده باشند که در مواضعشان موارد روشنی از اختلاف با اصلاح‌طلبان وجود داشته باشد.

حکیمی‌پور گفت: لیست نهایی باید به گونه‌ای باشد که مردم بتوانند با مشاهده آن مرزبندی‌های اصلاح‌طلبی را تشخیص دهند.

دبیرکل حزب اراده ملت ایران همچنین در مورد وضعیت اصلاح طلبان درصورت عدم دستیابی به توافق با اعتدال و توسعه با بیان این‌که در آن شرایط مجدداً درباره نحوه انتشار لیست کاندیدای انتخابات بررسی می‌کنیم، گفت: بسیار حساسیم‌ که در لیستی که قرار است به عنوان لیست اصلاح‌طلبان اعلام شود، افرادی غیرحزبی، بی‌شناسنامه حضور نداشته باشند و به گونه‌ای نباشد که شاهد حضور برخی افراد به صورت سفارشی یا ارث و میراثی باشیم.

گفتنی است علی مطهری با رد اخبار منتشره در خصوص امضای میثاق‌نامه اصلاح‌طلبان گفت که تعهدی به اصلاح‌طلبان نداده است.