وزیر دادگستری:قطعاً ۷ اسفند ماه شاهد مشارکت مردم خواهیم بود

  وزیر دادگستری گفت: آن‌چه که ملت‌‌ها را به اهداف می‌رساند، اراده منسجم ملی است که مهم‌ترین رکن و نشانه قدرت یک کشور است. به گزارش ایسنا، مصطفی پورمحمدی در ادامه جلسه تفسیر قرآن در جمع مسؤولان و کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی […]

 

وزیر دادگستری گفت: آن‌چه که ملت‌‌ها را به اهداف می‌رساند، اراده منسجم ملی است که مهم‌ترین رکن و نشانه قدرت یک کشور است.

به گزارش ایسنا، مصطفی پورمحمدی در ادامه جلسه تفسیر قرآن در جمع مسؤولان و کارکنان وزارت دادگستری و سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به حضور پرشور و حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال گفت: بار دیگر یوم‌ا… دیگری رقم خورد و همه باید قدردان این حضور گسترده و ارزشمند ملت باشیم.

وزیر دادگستری در این باره افزود: حضور مردم در چنین ابعادی صرفاً برگزاری یک جشن و بیان و ابراز احساسات نیست، بلکه این حضور یک عملیات قوی نیز هست.

وی با بیان این‌که نوع شعار دادن و حضور اقشار مختلف جامعه از کودکان و افراد مسن گرفته تا حتی معلولین و جانبازان و غیره یک اقدام عملی است، ادامه داد: آن‌چه که ملت‌‌ها را به اهداف می‌رساند، اراده منسجم ملی است که مهم‌ترین رکن و نشانه قدرت یک کشور است.

پورمحمدی با اشاره به در پیش بودن ایام انتخابات نیز گفت: قطعاً در ۷ اسفند ماه نیز شاهد مشارکت مردم خواهیم بود و آن‌چه که مردم به آن رأی می‌دهند را با صحت، فراغت و اعتماد‌سازی اعلام و به نتیجه آن تمکین می‌کنیم؛ مهم نیز مشارکت مردم است و چه رأی دهنده و رأی گیرنده و چه فعالین سیاسی باید با انرژی مشارکت کنند. پیروزی بزرگ ما نیز در همین حضور و فعالیت همراه با درایت، تحمل و اعتماد است.