وام ۱۰ میلیون تومانی بانک تجارت برای زوج‌های جوان

وام ۱۰ میلیون تومانی بانک تجارت برای زوج‌های جوان بانک تجارت از زمان ابلاغ بخشنامه وام ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج از سوی بانک مرکزی، بیش از ۵۹ هزار میلیون ریال وام ازدواج به زوج‌های جوان پرداخت کرده است.  به گزارش مناقصه‌مزایده، بانک تجارت با توجه به ذخیره منابع قرض‌الحسنه خود، از ۱۰ خردادماه ۱۳۹۵ تا […]

وام ۱۰ میلیون تومانی بانک تجارت برای زوج‌های جوان

بانک تجارت از زمان ابلاغ بخشنامه وام ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج از سوی بانک مرکزی، بیش از ۵۹ هزار میلیون ریال وام ازدواج به زوج‌های جوان پرداخت کرده است.

 به گزارش مناقصه‌مزایده، بانک تجارت با توجه به ذخیره منابع قرض‌الحسنه خود، از ۱۰ خردادماه ۱۳۹۵ تا زمان انتشار این خبر، ۵۹ هزار میلیون ریال بابت ۵۹۰ فقره وام قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.

وام ازدواج ۱۰۰ میلیون ریالی با نرخ کارمزد ۴ درصد و مدت بازپرداخت ۴۸ ماهه به هریک از زوجین پرداخت می‌شود و هر کدام از زوجین می‌توانند با معرفی یک ضامن از تسهیلات ۱۰۰ میلیون ریالی ازدواج استفاده کنند.

بانک تجارت اعلام‌کرد: این بانک در تلاش است با جذب بیش‌تر منابع قرض‌الحسنه، سرعت و تعداد اعطای وام ازدواج را بیش از پیش افزایش دهد.

 

روند پرداخت وام ازدواج بر اساس صف انتظار متقاضیان در حال انجام است و متقاضیان جدید نیز می‌توانند از طریق سامانه بانک مرکزی درخواست خود را ارایه دهند.