ارسال گزارش حقوق‌های نامتعارف مدیران به رؤسای ۳ قوه

ارسال گزارش حقوق‌های نامتعارف مدیران به رؤسای ۳ قوه رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: گزارش ۳ معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های مدیران سایر دستگاه‌ها به رؤسای قوا تقدیم شد. به گزارش فارس، ناصرسراج در مراسم افتتاح ساختمان آکادمی تخصصی آمبودزدمان آسیایی که با حضور حجت‌الاسلام‌غلامحسین‌محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه برگزار شد با […]

ارسال گزارش حقوق‌های نامتعارف مدیران به رؤسای ۳ قوه

رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: گزارش ۳ معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های مدیران سایر دستگاه‌ها به رؤسای قوا تقدیم شد.

به گزارش فارس، ناصرسراج در مراسم افتتاح ساختمان آکادمی تخصصی آمبودزدمان آسیایی که با حضور حجت‌الاسلام‌غلامحسین‌محسنی‌اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه برگزار شد با اشاره به اقدامات سازمان بازرسی کل کشور در مورد حقوق‌های نامتعارف مدیران دستگاه‌ها، گفت: قبلاً گزارشی در خصوص حقوق نامتعارف مدیران یکی از وزارتخانه‌ها به رؤسای قوای ۳‌گانه و معاون اول دستگاه قضا ارسال کردیم و خوشبختانه گزارش ۳ معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق‌های مدیران سایر دستگاه‌ها به رؤسای قوا تقدیم شد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور با بیان این‌که معاونت تولیدی، معاونت امور اقتصادی و معاونت فرهنگی سازمان بازرسی گزارش‌های خود را در رابطه با حقوق‌های مدیران دستگاه‌های مربوطه آماده کرده‌اند، گفت: البته این گزارش‌ها بیش‌تر خوداظهاری است و در حال راستی‌آزمایی آن‌ها هستیم.

وی ادامه داد: این بخش از گزارش‌های مربوط به حقوق‌های مدیران دستگاه‌های دولتی، بخش زیادی از مدیران سازمان‌ها و نهاد‌ها را شامل می‌شود که در آن اسامی افراد با ذکر مشخصات و میزان حقوق دریافتی مشخص شده است.

 

وی اضافه کرد: یکی دیگر از معاونت‌های سازمان بازرسی نیز مکاتبات خود را درباره این مسأله انجام داده اما با توجه به این‌که مسایل امنیتی را شامل می‌شود، باید یک مقدار با دقت بیش‌تری کار کنیم.