تحقق خرید آنلاین بین‌المللی با کارت‌های شتاب

  یک شرکت ترکیه‌ای اعلام کرد قراردادی را به امضا رسانده است که براساس آن به مشتریان این شرکت اجازه می‌دهد تا با استفاده از حدود ۲۳۰ میلیون کارتی که در اختیار دارند تراکنش‌های مالی در درون ایران انجام دهند. به گزارش تسنیم به نقل از بلومبرگ، یک شرکت استارتاپ فعال در زمینه پرداخت‌های الکترونیک […]

 

یک شرکت ترکیه‌ای اعلام کرد قراردادی را به امضا رسانده است که براساس آن به مشتریان این شرکت اجازه می‌دهد تا با استفاده از حدود ۲۳۰ میلیون کارتی که در اختیار دارند تراکنش‌های مالی در درون ایران انجام دهند.

به گزارش تسنیم به نقل از بلومبرگ، یک شرکت استارتاپ فعال در زمینه پرداخت‌های الکترونیک مستقر در استانبول می‌گوید، قراردادی را به امضا رسانده که راه را برای شرکت‌هایی که قصد دنباله‌روی از این شرکت برای ورود به اقتصاد ۴۰۰ میلیارد دلاری ایران را دارند هموار می‌کند.

بارباروس اوزبوگوتو، مدیر اجرایی شرکت ایزیکو گفت، توافق ایزیکو با پلتفرم پرداخت‌های الکترونیکی پی‌ای‌سی‌سی او مستقر در تهران به مشتریان این شرکت اجازه می‌دهد تا با استفاده از حدود ۲۳۰ میلیون کارتی که در اختیار دارند تراکنش‌های مالی در درون ایران انجام دهند.

اوزبوگوتو گفت، مؤسسان این شرکت تحت حمایت بانک جهانی بعد از سفر به تهران در سال گذشته، به دنبال توسعه فعالیت‌های خود در ایران بوده‌اند. این توافق جای پایی برای این شرکت ترک در کشوری ایجاد می‌کند که تا کنون شرکت‌های آمریکایی فعال در زمینه پرداخت‌های الکترونیک نظیر پی‌پال و استرایپ در آن فعال نبوده‌اند.

اوزبوگوتو درباره بازار داخلی شرکت ایزیکو در ترکیه گفت: ما در حال ایفای نقشی هستیم که پی‌پال در جاهایی نظیر آلمان ایفا می‌کند.

 

وی افزود، این مسأله به ما این حس را داده که می‌توانیم فعالیت‌هایمان را در ایران توسعه دهیم، زیرا «دو بازار اصلی در منطقه وجود دارد که کارت‌های الکترونیک در آن‌ها از ضریب نفوذ بالایی برخوردار است و آن دو بازار ایران و ترکیه‌اند. هر دوی این کشور‌ها جمعیتی ۸۰ میلیون نفری دارند که بسیار جوان‌اند و نفوذ اینترنت هم در میان آن‌ها بالاست.»