مهلت ۱۰هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی برای ثبت‌نام دریافت تسهیلات جدید تا پایان تیر

مهلت ۱۰هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی برای ثبت‌نام دریافت تسهیلات جدید تا پایان تیر مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان این‌که براساس تصمیمات جدید تعداد واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات ۱۶هزار میلیارد تومانی افزایش یافته است، گفت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند. به گزارش […]

مهلت ۱۰هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی برای ثبت‌نام دریافت تسهیلات جدید تا پایان تیر

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیان این‌که براساس تصمیمات جدید تعداد واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات ۱۶هزار میلیارد تومانی افزایش یافته است، گفت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند.

به گزارش تسنیم، علی‌یزدانی با اشاره به این‌که در حال حاضر استانداری‌ها و خانه‌های صنعت هر استان مشغول ثبت نام واحدهای متقاضی دریافت تسهیلات برای بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرح‌های نیمه‌تمام هستند، اظهار داشت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند.

وی با بیان این‌که براساس تصمیمات تعداد واحدهای تولیدی دریافت تسهیلات ۱۶هزار میلیاردی افزایش یافته است، افزود: قرار شده ۱۰هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی به‌ همراه دو هزار طرح صنعتی برای اخذ این تسهیلات ثبت نام کنند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: واحدهای مشمول دریافت این تسهیلات حتی می‌توانند بانک عامل را هم خود مشخص کنند در غیر این صورت، یک بانک عامل به آن‌‌ها معرفی خواهد شد. البته براساس برنامه‌ریزی‌‌‌ها، سیستم بانکی هم یک ماه فرصت دارد تا اطلاعات فرد متقاضی را بررسی و نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام کند.

 

یزدانی با اعلام این‌که این تسهیلات با همان نرخ مصوب شورای پول و اعتبار پرداخت می‌شود، گفت: البته قرار شده در راستای کاهش نرخ تسهیلات بانکی از طریق منابع کمک‌های فنی و اعتباری و یا از محل تبصره ۱۴ قانون بودجه اقداماتی برای کمک به واحدهای تولیدی انجام شود.