زاگرس مشتری جدید ایرباس

رییس هیأت مدیره هواپیمایی زاگرس از مذاکره مستقیم با هواپیماسازی ایرباس برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: مدیر فروش امبرائر برزیل نیز به ایران سفر کرده‌ که امروز با وی جلسه داریم. به گزارش تسنیم، عبدالرضا موسوی افزود: هم‌اکنون به‌صورت مستقیم در حال مذاکره با ایرباس برای تأمین هواپیما هستیم. وی با بیان این‌که […]

رییس هیأت مدیره هواپیمایی زاگرس از مذاکره مستقیم با هواپیماسازی ایرباس برای خرید هواپیما خبر داد و گفت: مدیر فروش امبرائر برزیل نیز به ایران سفر کرده‌ که امروز با وی جلسه داریم.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا موسوی افزود: هم‌اکنون به‌صورت مستقیم در حال مذاکره با ایرباس برای تأمین هواپیما هستیم.

وی با بیان این‌که مدیران ایرباس قول داده‌اند تا پایان فوریه پیشنهادات خود را در این زمینه به ما ارایه کنند، تصریح کرد: با توجه به وضعیت امروز، به‌دنبال تأمین نیازهای خود در اسرع وقت با به‌کارگیری هواپیمای دو تا ۵ ساله تولید ایرباس هستیم.

وی یادآور شد: واحدی از ایرباس تحت عنوان مدیریت دارایی کار، فروش هواپیمایی را که خریدار توانایی عمل کردن به تعهداتش را نداشته یا این‌که خریدار می‌خواهد هواپیمای دیگری را به‌کار بگیرد، انجام می‌دهد.

وی با ابراز این‌که خرید هواپیمای نو به‌دلیل سفارش‌‌گذاری زمانبر است ادامه داد: با توجه به این مسأله در انتظار ارایه پیشنهاد ایرباس هستیم.

 

رییس هیأت مدیره هواپیمایی زاگرس همچنین با اشاره به سفر مدیر فروش هواپیماسازی امبرائر برزیل به ایران، گفت: امروز با مدیر فروش امبرائر جلسه داریم و باید ببینیم چه هواپیماهایی را می‌توانند به ما بدهند.