لیستی که توسط مفسد اقتصادی تهیه شود مجلس را به فساد می‌کشاند

  نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان این‌که فساد اقتصادی و انفصال از خدمت کرباسچی را مردم فراموش نمی‌کنند، گفت: لیستی که صدر آن متهم اقتصادی باشد مجلس را به فساد می‌کشاند. به گزارش فارس، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری […]

 

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان این‌که فساد اقتصادی و انفصال از خدمت کرباسچی را مردم فراموش نمی‌کنند، گفت: لیستی که صدر آن متهم اقتصادی باشد مجلس را به فساد می‌کشاند.

به گزارش فارس، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: محاکمه‌ آقای کرباسچی در زمان تصدی شهرداری، همچنین مشکلات اقتصادی که آن زمان وجود داشت و محاکمه‌های پی‌در‌پی او را مردم هرگز فراموش نکرده‌اند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: حضور کرباسچی در رأس هرم اصلاحات باعث می‌شود که مردم به خوبی آگاه شوند که موضع این افراد چیست. حضور چنین افرادی با فرموده‌های مقام معظم رهبری که همواره تأکید داشتند کسانی در عرصه انتخابات حضور داشته باشند که نخواهند زمینه نفوذ را فراهم کرده و حرف دشمن را در مجلس پیاده کنند، تناقض دارد.

موسوی لارگانی ادامه داد: وقتی شخصی مانند کرباسچی لیدری می‌شود که لیست اصلاحات را تهیه و در رأس آن گروه قرار می‌گیرد روشن است کسانی که در لیست به دنبال آن قرار می‌گیرند با این ایده، برنامه و تفکر پیش می‌روند و اگر این افراد به مجلس راه پیدا کنند، همواره برای پیاده کردن تفکر خود برنامه‌ریزی خواهد کرد؛ این افراد قبلاً امتحان خود را در مقابل نظام پس داده‌‌اند. کرباسچی و امثال این افراد همان تفکر جریان فتنه ۸۸ هستند که نقش پر رنگی در فتنه داشتند.

وی همچنین یادآور شد: با توجه به فساد اقتصادی که کرباسچی به آن مبتلا بود و به دنبال‌ آن انفصال از خدمت را پیش رویش دید، مردم آگاه می‌شوند که با آمدن این فرد در مجلس جریان اصلاحات می‌خواهد به برنامه خود برسد.

 

نماینده مردم فلاورجان در خاتمه گفت: اگر مردم متوجه این شوند که این فرد هدفش چیست، شاید باعث شود که جریان اصلاحات به هدف خود نرسد چراکه کارنامه کرباسچی و جریان اصلاحات برای مردم کاملاً شناخته شده است.