شرکت فولاد آلیاژی ایران

  بورس کالا سال‌هاست که محل مطمئنی برای شرکت‌ها جهت عرضه کالا و شفافیت در فروش محصولاتشان است. این بورس به شرکت‌ها کمک می‌کند تا انواع محصولاتشان را با بهترین قیمت به فروش برسانند. بنا داریم جهت آشنایی هرچه بهتر شما خوانندگان محترم روزنامه مناقصه‌مزایده با شرکت‌های حاضر در بورس کالا اولین روز هر هفته […]

 

بورس کالا سال‌هاست که محل مطمئنی برای شرکت‌ها جهت عرضه کالا و شفافیت در فروش محصولاتشان است. این بورس به شرکت‌ها کمک می‌کند تا انواع محصولاتشان را با بهترین قیمت به فروش برسانند. بنا داریم جهت آشنایی هرچه بهتر شما خوانندگان محترم روزنامه مناقصه‌مزایده با شرکت‌های حاضر در بورس کالا اولین روز هر هفته به معرفی یکی از شرکت‌های حاضر در بورس کالا بپردازیم. با ما همراه باشید.

شرکت فولاد آلیاژی ایران، داراری مدرن‌ترین کارخانه‌های تولید فولاد آلیاژی دنیا

شرکت فولاد آلیاژی ایران بزرگ‌ترین تولید کننده انواع فولاد آلیاژی در ایران و خاورمیانه و یکی از مدرن‌ترین کارخانه‌های تولید فولاد آلیاژی دنیا می‌باشد که در سال ۱۳۷۸ به بهره‌برداری رسید.

کارخانه‌های فولاد سازی، نورد مقاطع سنگین، نورد مقاطع سبک، عملیات حرارتی و تکمیل کاری، مجهز به پیشرفته‌‌ترین تجهیزات و برخوردار از بالا‌ترین سطح دانش فنی روز دنیاست که امکان تولید فولادهای آلیاژی و مخصوص را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای بین‌المللی میسر ساخته است.

محصولات این شرکت در صنایع خودرو سازی، ماشین‌سازی، نفت و گاز و پتروشیمی، ابزارسازی، نیروگاهی، ریلی، ساخت لوازم پزشکی و جراحی و سایر صنایع ویژه کاربرد وسیع دارد.

این شرکت همچنین به عنوان تولید کننده فولادهای مخصوص و آلیاژی دارای یکی از مجهز‌ترین کارگاه‌های عملیات حرارتی در سطح آسیا و اروپا است.

این کارگاه با دارا بودن کوره‌های غلتکی مداوم و واگنی که مجهز به سیستم پیچیده اتوماسیون و ابزار دقیق هستند، قادر است تمامی سیکل‌های عملیات حرارتی مورد نظر را به شرح زیر بر روی انواع فولاد‌ها اجرا کند.

در این راستا به جز انجام فرایند بر روی محصولات داخلی، روی محصولات دیگر نیز که از طرف مشتری تدارک می‌گردد فرایند مطلوب را اجرا می‌کند.

محصولات

– میل گرد از قطر ۶۰ میلی متر تا ۲۰۰میلی متر

– چهارگوش از ابعاد ۷۵× ۷۵ میلی متر تا ۱۶۰ × ۱۶۰میلی متر

– تسمه از عرض ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلی متر وضخامت ۱۳ تا ۶۰ میلی متر

– بیلت از سایز ۷۵ × ۷۵ میلی متر تا ۱۶۰ × ۱۶۰میلی متر

– گرد ۱۲ تا ۷۵ میلیمتر

– چهارگوش ۴۰ تا ۷۵ میلیمتر

– تسمه با عرض ۲۵ تا ۱۰۰ میلیمتر

– کویل محصولات از قطر ۱۴ تا ۲۲ میلیمتر