تصمیمات جدید برای فروش مسکن مهر

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پروژه مسکن مهر ضمن اعلام این‌که ۴۶۰۰ واحد مسکن مهر در استان گلستان متقاضی واجد شرایط ندارد، از تعدیل شرایط فروش واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی در کشور خبر داد و گفت: این مصوبه هیأت دولت، هفته آینده برای اجرا به استان‌ها ابلاغ می‌شود. به گزارش ایسنا، […]

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پروژه مسکن مهر ضمن اعلام این‌که ۴۶۰۰ واحد مسکن مهر در استان گلستان متقاضی واجد شرایط ندارد، از تعدیل شرایط فروش واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی در کشور خبر داد و گفت: این مصوبه هیأت دولت، هفته آینده برای اجرا به استان‌ها ابلاغ می‌شود.

به گزارش ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی در مراسم افتتاح و بهره‌برداری متمرکز ۴۸۳۸ واحد مسکن مهر استان گلستان در گرگان اظهارکرد: استان‌ها پس از ابلاغ این مصوبه لازم است فهرست پروژه‌های فاقد متقاضی خود را با مشخصات کامل ارایه کنند تا در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار گیرد.

به گفته وی، بعد از گذشت ۳ ماه از ابلاغ این مصوبه چنان‌چه باز هم شاهد واحدهای فاقد متقاضی در استان‌ها باشیم، راهکارهای دیگری برای نهایی کردن پروژه مسکن مهر اتخاذ خواهد شد.

 

 

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از ۲۵۰ به ۳۰۰ میلیون ریال و افزایش زمان بازپرداخت تسهیلات از ۱۵ به ۲۰ سال را از اقدامات اساسی دیگر دولت در این بخش بیان کرد.