اجازه ندهیم انتخابات مجلس خبرگان تحت‏الشعاع انتخابات مجلس قرار گیرد

  باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به این‌که در حال حاضر این نگرانی وجود دارد که انتخابات خبرگان تحت‌الشعاع انتخابات مجلس قرار گیرد گفت لازم است مسؤولان کشور و کاندیدا‌ها این موضوع را مورد توجه قرار دهند. به گزارش مناقصه‌مزایده، محمدرضا باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری و […]

 

باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به این‌که در حال حاضر این نگرانی وجود دارد که انتخابات خبرگان تحت‌الشعاع انتخابات مجلس قرار گیرد گفت لازم است مسؤولان کشور و کاندیدا‌ها این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

به گزارش مناقصه‌مزایده، محمدرضا باهنر، رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری و نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که در شرایط امروز، انتخابات و نتیجه آن در آینده اداره کشور مؤثر است گفت: تاکنون بیش از ۳۰ انتخابات در کشور برگزار شده است و در عمل شبهه‌های زیادی هم مطرح شده است. باهنر افزود: برخی از بی‏اثری انتخابات در ایران سخن گفته‏اند. اگر ما به تاریخ اخیر انتخابات بنگریم مشاهده خواهیم کرد که هر کدام از این انتخابات با هم فرق دارند و این را مردم تا اعماق فکری خود پذیرفته‏اند و این حداقل دلیلی است که در خصوص این شبهه می‌توان مطرح کرد. نایب رییس مجلس شورای اسلامی که در مراسم رونمایی از ترجمه انگلیسی کتاب فقه تربیتی آیت‌ا… اعرافی شرکت کرده بود، در ادامه اظهار داشت: دولت نهم و دهم در انتخاباتی بیرون آمد که مجری آن دولت هشتم بود و دولت یازدهم هم در انتخاباتی بیرون آمد که مجری آن دولت دهم بود. لذا این نشان مهمی در رد شبهه‏دار بودن انتخابات در کشور است. رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: نتیجه انتخابات در همه امور زندگی مؤثر است. باید تلاش کنیم در این انتخابات، انتخابات مجلس خبرگان تحت‌الشعاع قرار نگیرد. اتفاقی که شاید در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستای قبلی رخ داد نباید تکرار شود. در حال حاضر این نگرانی وجود دارد که انتخابات خبرگان تحت‌الشعاع انتخابات مجلس قرار گیرد. نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که باید این مسأله به شکل دقیق توسط مسؤولان و کاندیدا‌ها مورد توجه قرار گیرد گفت: نکته دیگر پرهیز از سیاسی شدن وجهه انتخابات خبرگان است. باهنر در خصوص حضور آیت‌ا… اعرافی در انتخابات مجلس خبرگان گفت: حضرت آیت‌ا… اعرافی به عنوان یکی از کاندیداهای اصلح مطرح هستند و امید است که با انتخاب ایشان شاهد شکلگیری مجلس خبرگانی کارآمد و در طراز انقلاب اسلامی باشیم.