آگهي فراخوان ارزيابي كيفي مناقصه شماره 11011/97

نوبت اول

  شركت سهامي برق منطقه‌اي تهران در نظر دارد جهت «خرید یک دستگاه پست سیار 20/230 کیلوولت  (GIS)»  از طريق فراخوان ارزيابي كيفي(فراخوان ارزيابي كيفي در سامانه تداركات الكترونيكي دولت به شماره 200971008000099) نسبت به شناسایي تامين‌كنندگان- سازندگان واجد شرايط در سامانه تداركات الكترونيك دولت اقدام نمايد.

مدارك صلاحيت و گواهينامه‌اي لازم:

تاييديه تايپ تست‌هاي انجام شده مخصوصاً برای تجهیز GIS

بدينوسيله از كليه تامين‌كنندگان و سازندگان داخلي واجد شرايط كه مايل به شركت در اين ارزيابي كيفي هستند دعوت مي‌گردد جهت دريافت اسناد ارزيابي كيفي از تاريخ 27/11/97 الي 1/12/97 به سامانه تداركات الكترونيكي دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir مراجعه و براي دريافت اسناد كيفي اقدام نمايد.

اسناد تكميل شده بايستي تا پايان وقت اداري 15/12/97 از طريق سامانه مذكورwww.setadiran.ir ثبت گردد. قابل ذكر است كه به اسناد تحويل شده بعد از تاريخ مذكور ترتيب اثر داده نخواهد شد.

علاقمندان به شركت در مناقصه مي‌بايست جهت ثبت نام و دريافت گواهي امضاي الكترونيكي (توكن) با شماره‌هاي دفتر ثبت نام 88969737 و 85193768 و مركز تماس 27313131 تماس حاصل نمايند.

شركت برق منطقه‌اي تهران پس از بررسي اسناد و مدارك واصله و اطلاعات مندرج در پرسشنامه در چارچوب ضوابط و مقررات نسبت به ارزيابي كيفي شركت‌ها اقدام و از شركت‌هاي واجد شرايط جهت دريافت اسناد مناقصه دعوت به عمل خواهد آورد.

بديهي است ارایه مدارك و پرسشنامه‌هاي تكميل شده هيچگونه حقي را براي متقاضيان جهت شركت در مناقصه ايجاد نخواهد كرد.

ضمناً اطلاعات فوق در شبكه اطلاع رساني www.tavanir.org.ir (مناقصات برق تهران) و پايگاه ملي مناقصات iets.mporg.ir//:http موجود مي‌باشد.

با مصرف بهينه برق به اقتصاد جامعه و خانواده كمك كنيم     

                                                                                                            

روابط عمومي برق منطقه‌اي تهران


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد