بیمه‌نوین در مناطق زلزله‌زده غرب کشور مدرسه می‌سازد

تفاهمنامه ساخت مدرسه توسط بیمه‌نوین در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به امضا رسید.

به گزارش مناقصه‌مزایده، به نقل از روابط‌عمومی بیمه‌نوین، تفاهمنامه ساخت یک واحد آموزشی به همت کارکنان بیمه‌نوین در روستای چراغ‌آباد شهرستان صحنه استان کرمانشاه با همکاری سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور توسط آرام رشیدی؛ معاون پشتیبانی و امور اقتصادی این شرکت امضا شد.

رشیدی، در جلسه امضای این تفاهمنامه با اشاره به اهمیت نقش مؤسسات اقتصادی در ایفای تعهدات اجتماعی‌شان در قبال جامعه گفت: شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با تصمیمات و اقدامات خود می‌توانند در حوزه‌های مختلف بر جامعه خود بسیار اثرگذار عمل کنند. بیمه‌نوین نیز با درک اهمیت این نقش با این اقدام تلاش کرده گامی هر چند کوچک در فقرزدایی آموزشی کشور در جهت بهبود و تسهیل شرایط تحصیلی کودکان این روستا ‌بردارد.

وی خاطرنشان کرد: سال‌گذشته در پی وقوع حادثه تلخ زلزله در مناطق غرب کشور، کارکنان شرکت بیمه‌نوین تصمیم گرفتند به صورت داوطلبانه یک روز از حقوق خود را به ساخت یک واحد آموزشی در یکی از روستاهای مناطق زلزله‌زده اختصاص دهند که خوشبختانه تفاهمنامه آن جهت انجام این امر نیک و خداپسندانه امضا شد.

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه‌نوین با اشاره به وظیفه اجتماعی افراد و نهادهای مختلف در پذیرش نقش‌های حمایتی در اجرای طرح‌های اجتماعی افزود: برخورداری یک جامعه از مشارکت آگاهانه و همراهی عمومی برای درک و شناخت دغدغه‌های مختلف اجتماعی با همراهی و حضور فعال سازمان‌ها و نهادهای اقتصادی بی‌شک یکی از راهکارهای دستیابی به جامعه‌ای مسؤول و پاسخگو خواهد بود که هر یک از ما به عنوان عضوی از جامعه می‌توانیم در آن سهیم و فعال باشیم.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد