خودروی مفهومی بی‌ام‌و M۸ گرن کوپه

دو خودروی مفهومی بی‌ام‌و M۸ گرن‌ کوپه در آستانه نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۸ رونمایی شد.

هشتاد و هشتمین نمایشگاه خودروی ژنو که قرار است از ۸ تا ۱۸مارس سال‌جاری میلادی با حضور رسانه‌ها و نشریه‌های فعال در زمینه خودرو برگزار شود، که میزبان شرکت‌های خودروسازی در جهان بوده است.

حالا شرکت خودروسازی بی‌ام‌و آلمانی با رونمایی از مدل نهایی خودروی مفهومی خود تحت عنوان M۸ گرن‌ کوپه سبک جدیدی از خودروهای جاده‌ای ساخت این برند مطرح آلمانی را به نمایش گذاشته است.

حرف اختصاری به‌کار گرفته شده در سری مدل‌های M به معنای more (بیش‌تر) است و نشانه توانایی، قابلیت‌ها و جذابیت‌های منحصربه‌فرد این سری از خودروهای لوکس سوپراسپرت است.

آدریان‌ون‌هایدونک، معاون ارشد تیم طراحی شرکت بی‌ام‌و در این باره می‌گوید: جدید‌ترین پرچمدار موجود در خط تولید بی‌ام‌و، سری ۸ است که از تناسب، ظرافت و قدرت ویژه‌ای برخوردار است. خودروی مفهومی بی‌ام‌و M* گرن کوپه ظاهر نوآورانه‌ای دارد که چیزی بسیار فراتر از یک خودروی لوکس اسپرت4 در است.

دوماگوج دوکچ، معاون بخش طراحی بی‌ام‌و سری M و سری‌i تشریح می‌کند: طراحی این خودروی مفهوی بسیار ساختارشکنانه است تا آن را به خوبی با سایر رقبای خود متمایز کند. M۸ گرن کوپه4 در تعریف جدیدی از ترکیب تجمل‌گرایی، زیبایی، قدرت و محبوبیت است.

چیزی که در شکل ظاهری این خودروی مفهومی بسیار جلوه می‌کند، رنگ براق با طرح سالیو ورت (Salève Vert) آن است که با تابش نور و پرتوهای مختلف رنگ آن تغییر می‌کند. این ترکیب ساختار سطحی بسیار مؤثری ایجاد می‌کند و با رنگ‌ طلایی پنجره‌ها، آرم M، ترمزهای طلایی‌رنگ، رینگ‌‌ها و خروجی اگزوز دوقلو، ظاهر بسیار زیبایی را برای بی‌ام‌و M۸ گرن‌ کوپه به ارمغان می‌آورد.

در مجموع می‌توان گفت که ظاهر و طراحی آیرودینامیک، بیرونی و داخلی خودروی مفهومی اسپرت و لوکس M۸ گرن کوپه متعلق به آینده است و قرار است تا سال ۲۰۱۹میلادی روانه بازار شود.

منبع : وب‌سایت موتور ۱،


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد