فروش ویژه ایران‌خودرو به خودرو اولی‌‌ها محدود شد

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو اعلام کرد: ایران‌خودرو در راستای محدود کردن ثبت‌نام به خودرو‌اولی‌ها و یا افراد فاقد خودرو، با اعتماد به مشتریان تکمیل فرم خوداظهاری را در برنامه قرارداده است.

به گزارش مناقصه‌مزایده، مصطفی‌خان‌کرمی گفت: طرح پیش‌فروش ویژه ۴۰هزار دستگاهی برخی از محصولات این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم به زودی اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: در این ثبت‌نام علاوه بر شرایط محدودکننده قبلی، لیست کدملی مشتریانی که در ثبت‌نام اخیر شرکت سایپا موفق به ثبت‌نام شده‌اند از شرکت سایپا اخذ و امکان ثبت‌نام آنان وجود نخواهد داشت.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو افزود: شرکت ایران‌خودرو به دنبال فروش خودرو به مصرف‌کننده حقیقی است و لذا در فرایند ثبت‌نام اینترنتی مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت‌نام به‌صورت خوداظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو براساس استعلام‌های لازم، راستی آزمایی خواهد شد و در صورت اثبات خوداظهاری اشتباه، ودیعه عیناً مسترد خواهد شد.

وی ادامه داد: از دیگر شرایط ویژه پیش‌فروش شرکت ایران‌خودرو، خروج فرایند انتخاب نمایندگی از پروسه ثبت‌نام است، ‌این فرایند که باعث کندی ثبت‌نام می‌شود پس از انتخاب خودرو و واریز وجه توسط مشتریان قابل اجرا خواهد بود. انتخاب نمایندگی می‌تواند در روزهای آتی توسط مشتری انجام پذیرد.

طبق اعلام ایران‌خودرو، خان‌کرمی خاطرنشان کرد: در راستای افزایش اعتماد مشتریان، گروه صنعتی ایران‌خودرو در وب‌سایت خود امکانی را ایجاد کرده است تا لیست مشتریانی که موفق به ثبت‌نام شده‌اند جهت عموم قابل مشاهده باشد.

وی گفت: به جهت جلوگیری از ترافیک مشتریان بر روی سایت شرکت ایران‌خودرو، شرایط پیش‌فروش مذکور طی ۵روز و براساس کد ملی مشتریان فعال خواهد بود.

به گفته وی، قیمت خودرو‌ها در پیش‌فروش ویژه شرکت ایران‌خودرو در زمان تحویل خودرو مشخص خواهد شد. مطابق رویه جاری در ثبت‌نام‌های گذشته در صورتی که مغایرتی در اطلاعات ارایه شده با مستندات مشاهده شود، قرارداد مشتریان فاقد اعتبار خواهد بود.


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد