به منظور برخورداری از نعمت آب در روزهای پایانی سال

مشترکین با مدیریت مصرف از شست‌وشوهای غیرضروری پرهیز کنند

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران با اشاره به فرا رسیدن سال نو و انجام سنت دیرینه خانه‌تکانی، با تأکید بر این‌که مشترکین، با مدیریت مصرف، شست‌وشوهای خانگی خود را تا 25اسفند به پایان برسانند، گفت: از شست‌وشوهای غیرضروری پرهیز شود.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، ذاکری ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام نوروز، سنت نظافت و خانه‌تکانی انجام می‌شود که در نتیجه با افت فشار آب در شبکه‌های توزیع روبه‌رو می‌شویم.

وی، با اشاره به کاهش بارندگی و نزولات جوی، افزود: شهروندان مصرف آب را مدیریت و از شست‌وشوهای غیرضروری اجتناب کنند تا در روزهای پایانی سال با افت فشار و یا قطع آب مواجه نشوند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ترویج فرهنگ مدیریت مصرف را عاملی مهم در تغییر الگوی مصرف آب عنوان و تصریح کرد: تمامی اقشار مردم و نهاد‌ها باید ما را در این امر یاری نمایند.

ذاکری، با بیان این‌که کارکنان این شرکت، طی ایام پایان سال و تعطیلات نوروز، به صورت شبانه‌روز آماده خدمات‌رسانی، پاسخگویی به سؤالات و تماسهای مردمی هستند، گفت: مشترکین و مسافران نوروزی می‌توانند در صورت بروز مشکل با سامانه ارتباط مردمی 122 تماس گرفته تا کارشناسان اتفاقات نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.

 


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد