پیام رییس روابط‌عمومی شرکت ملی نفت ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات

رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در پیامی فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش مناقصه‌مزایده به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، در متن پیام محمدناصری آمده است: «بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز جهانی روابط‌عمومی و ارتباطات تنها یک نام در صفحه تقویم نیست؛ بلکه سرآغازی است، برای نهادینه ساختن اخلاق، علم و هنر در بطن جامعه.

این روز بهانه‌ای است برای ارج نهادن به آنان که با بهره‌گیری از هنر، مهارت و دانش، نقشی نو در عرصه‌های ارتباطی می‌زنند و فضایی سالم و به دور از غرض‌ورزی‌های ناثواب را برای خلق تعاملات چندسویه میان مردم و سازمان پدید می‌آورند.

روابط‌عمومی شرکت ملی نفت ایران، در بیش از نیم قرن حیات خود تا به امروز، آغازگر راهی بوده است که هدف غایی آن انتقال درست و شفاف اطلاعات به مخاطبان درون و برون‌سازمانی است؛ در عصری که عصر ارتباطات می‌نامندش و در صنعتی سترگ که بدون شک حیات اقتصادی کشورمان را رقم می‌زند.

امروز که فناوری به خدمت ارتباطات در آمده است و وجود شبکه‌های اجتماعی، فصلی نو در تحقق آرمان‌های پیشِ روی دانش ارتباطات گشوده است، فرصت را غنیمت شمرده و با تمام توان در مسیر دستیابی به هم‌افزایی دانش ارتباطی و خلق فرصت‌های نو برای سازمان معظم نفت گام برمی‌داریم.

اینجانب ضمن ارج نهادن به تلاش بی‌دریغ یکایک همکارانی که با حسن نیت در این عرصه خطیر یاریمان می‌کنند، توفیق روزافزون و اعتلای نام ایران عزیز را از درگاه خداوند منان مسألت می‌دارم.»


نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد